A GRUBU
20.09.2016
Bandırma Kırmızı 81-88 Samsun Bşb. Anakent
Muğla Orman 67-82 Gelişim Koleji
Pertevniyal 67-72 Yalova Belediye Group
21.09.2016
Gelişim Koleji 78-65 Bandırma Kırmızı
Yalova Belediye Group 63-78 Muğla Orman
Samsun Bşb. Anakent 75-56 Pertevniyal
22.09.2016
Bandırma Kırmızı 73-43 Yalova Belediye Group
Muğla Orman 81-72 Pertevniyal
Gelişim Koleji 80-99 Samsun Bşb. Anakent
24.09.2016
13:00 Pertevniyal - Bandırma Kırmızı
15:15 Samsun Bşb. Anakent - Muğla Orman
17:30 Gelişim Koleji - Yalova Belediye Group
25.09.2016
13:00 Bandırma Kırmızı - Muğla Orman
15:15 Gelişim Koleji - Pertevniyal
17:30 Yalova Belediye Group - Samsun Bşb. Anakent
B GRUBU
20.09.2016
Acıbadem Üniversitesi 79-71 İstanbulspor Beylikdüzü
Akhisar Belediye 78-58 Final Gençlik
Mamak Bld. Ankara Dsi 78-89 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
21.09.2016
Final Gençlik 73-85 Acıbadem Üniversitesi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 78-61 Akhisar Belediye
İstanbulspor Beylikdüzü 85-83 Mamak Bld. Ankara Dsi
22.09.2016
Acıbadem Üniversitesi 76-81 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
Akhisar Belediye 81-79 Mamak Bld. Ankara Dsi
Final Gençlik 74-96 İstanbulspor Beylikdüzü
24.09.2016
13:30 Mamak Bld. Ankara Dsi - Acıbadem Üniversitesi
15:45 İstanbulspor Beylikdüzü - Akhisar Belediye
18:00 Final Gençlik - Sakarya Büyükşehir Belediyesi
25.09.2016
13:30 Acıbadem Üniversitesi - Akhisar Belediye
15:45 Final Gençlik - Mamak Bld. Ankara Dsi
18:00 Sakarya Büyükşehir Belediyesi - İstanbulspor Beylikdüzü
C GRUBU
20.09.2016
Bursaspor Durmazlar 77-75 Eskişehir Basket
Afyon Belediye 72-56 Düzce Belediye
Türk Telekom 62-71 Petkim Spor
21.09.2016
Düzce Belediye 65-73 Bursaspor Durmazlar
16:15 Petkim Spor 61-86 Afyon Belediye
18:30 Eskişehir Basket 108-70 Türk Telekom
22.09.2016
Bursaspor Durmazlar 68-65 Petkim Spor
Afyon Belediye 96-79 Türk Telekom
Düzce Belediye 81-86 Eskişehir Basket
24.09.2016
14:00 Türk Telekom - Bursaspor Durmazlar
16:15 Eskişehir Basket - Afyon Belediye
18:30 Düzce Belediye - Petkim Spor
25.09.2016
14:00 Bursaspor Durmazlar - Afyon Belediye
16:15 Düzce Belediye - Türk Telekom
18:30 Petkim Spor - Eskişehir Basket