21-09-2021 Federasyon Kupası

Erkekler Federasyon Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri

Ankara'da M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu ile Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nun ev sahipliğini yaptığı Erkekler Federasyon Kupası'nda grup maçları tamamlandı.

Erkekler Federasyon Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri

Grup karşılaşmaları sonucunda;

A Grubu’nda Beysu Konyaspor Basketbol birinci, OGM Ormanspor ikinci,
B Grubu’nda Mamak Belediyesi birinci, TED Ankara Kolejliler ikinci,
C Grubu’nda Manisa Büyükşehir Belediye Spor birinci, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ikinci,
D Grubu’nda Samsunspor birinci, Final Spor ikinci sırayı alarak çeyrek finale yükselme başarısı gösterdi.

Çeyrek final eşleşmeleri ise şu şekilde oluştu:

Beysu Konyaspor Basketbol - TED Ankara Kolejliler
Manisa Büyükşehir Belediye Spor – Final Spor
Mamak Belediyesi - OGM Ormanspor
Samsunspor – Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Erkekler Federasyon Kupası'nın maç programı ve alınan sonuçlar şu şekildedir:

Erkekler Federasyon Kupası Programı

18 Eylül Cumartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Antalya Güneşi

67-53

D

13.30

Fethiye Belediye Spor - Final Spor

79-89

C

15.15

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Bornova Belediyespor Karşıyaka

76-60

D

15.45

Sigortam.Net – Samsunspor

61-63

A

17.30

Mersin Büyükşehir Belediyesi - Beysu Konyaspor Basketbol

81-89

B

18.00

Mamak Belediyesi - Akhisar Belediye Basketbol

77-69

A

19.45

Budo Gemlik - OGM Ormanspor

61-76

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Kocaeli BŞB Kağıtspor

81-76

19 Eylül Pazar

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

D

13.00

Final Spor - Sigortam.Net

64-69

C

13.30

Antalya Güneşi - Manisa Büyükşehir Belediye Spor

49-89

D

15.15

Samsunspor - Fethiye Belediye Spor

80-61

C

15.45

Bornova Belediyespor Karşıyaka - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

70-76

B

17.30

Akhisar Belediye Basketbol - TED Ankara Kolejliler

70-75

A

18.00

Beysu Konyaspor Basketbol - Budo Gemlik

85-63

B

19.45

Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Belediyesi

51-79

A

20.15

OGM Ormanspor - Mersin Büyükşehir Belediyesi

110-108

20 Eylül Pazartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

101-66

D

13.30

Sigortam.Net - Fethiye Belediye Spor

84-85

C

15.15

Antalya Güneşi - Bornova Belediyespor Karşıyaka

68-64

D

15.45

Final Spor – Samsunspor

77-78

A

17.30

Budo Gemlik - Mersin Büyükşehir Belediyesi

73-78

B

18.00

Akhisar Belediye Basketbol - Kocaeli BŞB Kağıtspor

69-59

A

19.45

Beysu Konyaspor Basketbol - OGM Ormanspor

75-67

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Mamak Belediyesi

64-68

Çeyrek Final Eşleşmeleri

22 Eylül Çarşamba

Saat

Müsabaka

Skor

13.00 Beysu Konyaspor Basketbol - TED Ankara Kolejliler   
15.15

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Final Spor

 
17.30

Mamak Belediyesi - OGM Ormanspor

 
19.45

Samsunspor  - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

 

Yarı Final Eşleşmeleri

23 Eylül Perşembe

 

Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

 
 

Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi

 

Final

25 Eylül Cumartesi

 

Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

 



Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Federasyon Kupası HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250