03-10-2020 Federasyon Kupası

Erkekler Federasyon Kupası başlıyor

Kocaeli’nin ev sahipliğindeki Erkekler Federasyon Kupası karşılaşmaları 4-11 Ekim 2020 tarihlerinde organize edilecek.

Erkekler Federasyon Kupası başlıyor

TBF YouTube’dan naklen yayınlanacak Erkekler Federasyon Kupası'nın grupları ve maç programı şu şekilde: 

A Grubu

B Grubu

C Grubu

D Grubu

Final Spor

GCT Düzce

Manisa Büyükşehir Belediye Spor

Akhisar Belediye Basketbol

Sigortam.Net

Bornova Belediyesi

Ankara Anadolu Basket

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

Budo Gemlik

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

İstanbul Basket

Mamak Belediyesi

Semt77 Yalovaspor

Samsunspor

Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

 

Eleme Grubu Müsabakaları

Tarih

Saat

A Takım

Sonuç

B Takım

Grubu

4.10.2020

13.00

Sigortam.Net

-

Budo Gemlik

A

4.10.2020

13.30

Ankara Anadolu Basket

-

İstanbul Basket

C

4.10.2020

15.15

Final Spor

-

Semt77 Yalovaspor

A

4.10.2020

15.45

Manisa Büyükşehir Belediye Spor

-

Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol

C

4.10.2020

17.30

Bornova Belediyesi

-

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

B

4.10.2020

18.00

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

-

Mamak Belediyesi

D

4.10.2020

19.45

Global Connect Travel Düzce

-

Samsunspor

B

4.10.2020

20.15

Akhisar Belediye Basketbol

-

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

D

5.10.2020

13.00

İstanbul Basket

-

Manisa Büyükşehir Belediye Spor

C

5.10.2020

13.30

Budo Gemlik

-

Final Spor

A

5.10.2020

15.15

Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol

-

Ankara Anadolu Basket

C

5.10.2020

15.45

Semt77 Yalovaspor

-

Sigortam.Net

A

5.10.2020

17.30

Mamak Belediyesi

-

Akhisar Belediye Basketbol

D

5.10.2020

18.00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

-

Global Connect Travel Düzce

B

5.10.2020

19.45

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

-

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

D

5.10.2020

20.15

Samsunspor

-

Bornova Belediyesi

B

6.10.2020

13.00

Final Spor

-

Sigortam.Net

A

6.10.2020

13.30

Manisa Büyükşehir Belediye Spor

-

Ankara Anadolu Basket

C

6.10.2020

15.15

Budo Gemlik

-

Semt77 Yalovaspor

A

6.10.2020

15.45

İstanbul Basket

-

Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol

C

6.10.2020

17.30

Global Connect Travel Düzce

-

Bornova Belediyesi

B

6.10.2020

18.00

Akhisar Belediye Basketbol

-

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

D

6.10.2020

19.45

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

-

Samsunspor

B

6.10.2020

20.15

Mamak Belediyesi

-

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

D

Çeyrek Final Müsabakaları

Tarih

Saat

A Takım

Sonuç

B Takım

8.10.2020

13.00

A Grubu 1.

-

B Grubu 1.

8.10.2020

15.15

C Grubu 1.

-

D Grubu 1.

8.10.2020

17.30

B Grubu 1.

-

A Grubu 2.

8.10.2020

19.45

D Grubu 1.

-

C Grubu 2.

Yarı Final Müsabakaları

Tarih

Saat

A Takım

Sonuç

B Takım

9.10.2020

15.00

Çeyrek Fin. 1. Maç Galibi

-

Çeyrek Fin. 2. Maç Galibi

9.10.2020

17.30

Çeyrek Fin. 3. Maç Galibi

-

Çeyrek Fin. 4. Maç Galibi

Final Müsabakası

Tarih

Saat

A Takım

Sonuç

B Takım

11.10.2020

16.00

Yarı Final 1. Maç Galibi

-

Yarı Final 2. Maç Galibi




Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Federasyon Kupası HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250