Spor Toto Türkiye Kupası Eleme Grupları Fikstürü

Sakarya, Samsun, Eskişehir ve Kayseri'de oynanacak olan Spor Toto Türkiye Kupası Eleme Grupları'nın fikstürü belli oldu.

Spor Toto Türkiye Kupası Eleme Grupları Fikstürü
Tarih Şehir Saat A Takımı B Takımı Grup Tv
02.10.14 Sakarya 17:30 İstanbul Bşb.    Tofaş   C Bant
02.10.14 Sakarya 20:00 Fenerbahçe Ülker Rönesans Ted Ankara Klj. C A Spor
02.10.14 Samsun 15:00 Banvit Trabzonspor Medical Park D A Spor
02.10.14 Samsun 17:30 Pınar Karşıyaka    Edirne Basket    D A Spor
03.10.14 Sakarya 17:30 Rönesans Ted Ankara Klj. İstanbul Bşb.    C Bant
03.10.14 Sakarya 20:00 Tofaş Fenerbahçe Ülker C A Spor
03.10.14 Samsun 14:30 Edirne Basket Banvit   D A Spor
03.10.14 Samsun 17:00 Trabzonspor Medical Park Pınar Karşıyaka D A Spor
04.10.14 Sakarya 16:30 Rönesans Ted Ankara Klj. Tofaş   C Bant
04.10.14 Sakarya 19:00 İstanbul Bşb.    Fenerbahçe Ülker C A Spor
04.10.14 Samsun 14:30 Trabzonspor Medical Park Edirne Basket    D A Spor
04.10.14 Samsun 17:00 Pınar Karşıyaka    Banvit   D A Spor
05.10.14 Eskişehir 14:00 Torku Konya  Galatasaray Liv Hospital A A Spor
05.10.14 Eskişehir 16:30 Royal Halı Gaziantep Uşak Sportif A Bant
05.10.14 Kayseri 18:30 TÜRK Telekom Anadolu Efes B A Spor
05.10.14 Kayseri 21:00 Darüşşafaka Doğuş Beşiktaş Integral Forex B A Spor
06.10.14 Eskişehir 18:00 Galatasaray Liv Hospital Royal Halı Gaziantep A A Spor
06.10.14 Eskişehir 20:30 Uşak Sportif Torku Konya Selçuk Üniv. A Bant
06.10.14 Kayseri 14:00 Anadolu Efes Darüşşafaka Doğuş B A Spor
06.10.14 Kayseri 16:30 Beşiktaş Integral Forex TÜRK Telekom B A Spor
07.10.14 Eskişehir 18:30 Torku Konya Selçuk Üniv Royal Halı Gaziantep A Bant
07.10.14 Eskişehir 21:00 Uşak Sportif Galatasaray Liv Hospital A A Spor
07.10.14 Kayseri 16:30 Darüşşafaka Doğuş TÜRK Telekom B A Spor
07.10.14 Kayseri 19:00 Anadolu Efes Beşiktaş Integral Forex B A Spor



HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Erkekler Türkiye Kupası HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250