Site En Üstü 728x90 - 970x90 (TBF)

TKBL Federasyon Kupası'nda 8'li finallere kalanlar belli oldu

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası'nda eleme grupları tamamlandı ve 8'li Finallere kalan takımlar belirlendi.

TKBL Federasyon Kupası'nda 8'li finallere kalanlar belli oldu

Balıkesir’in Edremit ilçesinin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda eleme grupları bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Gruplarında ilk iki sırayı alan Edremit Belediyesi Gürespor, Bornova Beckerspor, İstanbulgücü, Urla Belediyespor, OGM Orman Gençlik, Kırçiçeği Bodrum Basketbol, Çankaya Üniversitesi ve Orduspor 8^li Finallere adını yazdıran takımlar oldular.

İşte eleme gruplarında alınan sonuçlar ve oluşan puan durumları;

27.09.2016 
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK 34-104 BORNOVA BECKERSPOR
OGM ORMAN GENÇLİK 69-55 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM
YALOVA VİP GENÇLİK 86-82 MERSİN ÜNİVERSİTESİ
KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 64-61 KASTAMONU BASKETBOL SK
KURTULUŞ SPOR 50-86 İSTANBULGÜCÜ
T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 64-78 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK
URLA BELEDİYESİ 68-40 EDİRNE SPOR
NEVŞEHİR HBVÜ. 79-57 55 GSK
28.09.2016 
MERSİN ÜNİVERSİTESİ 89-56 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK
KASTAMONU BASKETBOL SK 48-67 OGM ORMAN GENÇLİK
BORNOVA BECKERSPOR 59-64 EDREMİT BLD. GÜRESPOR
İZMİT BELEDİYESPOR 52-73 KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL
EDİRNE SPOR 83-63 KURTULUŞ SPOR
ORDUSPOR 66-51 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
İSTANBULGÜCÜ 61-56 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK 97-45 NEVŞEHİR HBVÜ.
29.09.2016 
13:00    YALOVA VİP GENÇLİK 68–81 EDREMİT BLD. GÜRESPOR
14:00    OGM ORMAN GENÇLİK 53-47 KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL
15:00    MERSİN ÜNİVERSİTESİ 55-64 BORNOVA BECKERSPOR
16:00    MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM 54-57 İZMİT BELEDİYESPOR
17:00    URLA BELEDİYESİ 71-64 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
18:00    T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 84-41 55 GSK
19:00    EDİRNE SPOR 73-64 İSTANBULGÜCÜ
20:00    ORDUSPOR 50-66 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK
1.10.2016 
13:00    EDREMİT BLD. GÜRESPOR 74-56 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK
14:00    İZMİT BELEDİYESPOR 67-69 OGM ORMAN GENÇLİK
15:00    BORNOVA BECKERSPOR 74-47 YALOVA VİP GENÇLİK
16:00    MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM 62-64 KASTAMONU BASKETBOL SK
17:00    ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 71-31 KURTULUŞ SPOR
18:00    NEVŞEHİR HBVÜ. 40-59 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
19:00    İSTANBULGÜCÜ 62-57 URLA BELEDİYESİ
20:00    ORDUSPOR 72-55 55 GSK
2.10.2016 
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK 41-73 YALOVA VİP GENÇLİK
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM 61-72 KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL
MERSİN ÜNİVERSİTESİ 58-64 EDREMİT BLD. GÜRESPOR
KASTAMONU BASKETBOL SK 59-85 İZMİT BELEDİYESPOR
KURTULUŞ SPOR 55-69 URLA BELEDİYESİ
ORDUSPOR 71-43 NEVŞEHİR HBVÜ.
EDİRNE SPOR 63-78 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
55 GSK 39-100 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK




HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TKBL FEDERASYON KUPASI HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x250 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250