Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmalarda Türkiye U16 ve Türkiye U15 takımlarının yanı sıra, Arjantin, Bosna Hersek, Çin U17, Fransa, Litvanya ve Sırbistan yer alacak. Basketbolseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği turnuvada tüm maçlar, TBF TV’den de naklen yayınlanacak.
TBF Uluslararası U16 Turnuvası programı şu şekilde:
TBF Uluslararası U16 Turnuvası |
||||||
27 Ocak 2018 Cumartesi |
||||||
Yer |
Gr |
No |
Saat |
A Takımı |
|
B Takımı |
Atatürk Spor Salonu |
B |
1 |
13:00 |
Türkiye U15 |
- |
Bosna Hersek |
A |
2 |
15:15 |
Fransa |
- |
Sırbistan |
|
B |
3 |
17:30 |
Çin U17 |
- |
Arjantin |
|
A |
4 |
19:45 |
Türkiye U16 |
- |
Litvanya |
|
28 Ocak 2018 Pazar |
||||||
Atatürk Spor Salonu |
B |
5 |
13:00 |
Çin U17 |
- |
Bosna Hersek |
A |
6 |
15:15 |
Litvanya |
- |
Fransa |
|
B |
7 |
17:30 |
Arjantin |
- |
Türkiye U15 |
|
A |
8 |
19:45 |
Sırbistan |
- |
Türkiye U16 |
|
29 Ocak 2018 Pazartesi |
||||||
Atatürk Spor Salonu |
B |
9 |
13:00 |
Bosna Hersek |
- |
Arjantin |
A |
10 |
15:15 |
Litvanya |
- |
Sırbistan |
|
B |
11 |
17:30 |
Türkiye U15 |
- |
Çin U17 |
|
A |
12 |
19:45 |
Türkiye U16 |
- |
Fransa |
|
30 Ocak 2018 Salı |
||||||
Dinlenme Günü |
Çeyrek Final |
||||||
31 Ocak 2018 Çarşamba |
||||||
Yer |
|
No |
Saat |
A Takımı |
|
B Takımı |
Atatürk Spor Salonu |
13 |
13:00 |
B2 |
- |
A3 |
|
14 |
15:15 |
A2 |
- |
B3 |
||
15 |
17:30 |
B1 |
- |
A4 |
||
16 |
19:45 |
A1 |
- |
B4 |
||
Yarı Final |
||||||
1 Şubat 2018 Perşembe |
||||||
Yer |
|
No |
Saat |
A Takımı |
|
B Takımı |
Atatürk Spor Salonu |
17 |
13:00 |
Kaybeden 14 |
- |
Kaybeden 15 |
|
18 |
15:15 |
Kaybeden 13 |
- |
Kaybeden 16 |
||
19 |
17:30 |
Kazanan 14 |
- |
Kazanan 15 |
||
20 |
19:45 |
Kazanan 13 |
- |
Kazanan 16 |
||
Final |
||||||
2 Şubat 2018 Cuma |
||||||
Yer |
|
No |
Saat |
A Takımı |
|
B Takımı |
Atatürk Spor Salonu |
21 |
11:00 |
Kaybeden 17 |
- |
Kaybeden18 |
|
22 |
13:15 |
Kazanan 17 |
- |
Kazanan 18 |
||
23 |
15:30 |
Kaybeden 19 |
- |
Kaybeden 20 |
||
24 |
18:00 |
Kazanan19 |
- |
Kazanan 20 |