Memnun: Açık söylemek gerekirse şaşkın ve üzgünüm

Olimpiyat Oyunları'nda Fransa mağlubiyetiyle başlayan A Milli Kadın Takımda baş antrenörü Ekrem Memnun, karşılaşmanın ardından basın toplantısında görüşlerini belirtti.

Memnun: Açık söylemek gerekirse şaşkın ve üzgünüm

Memnun “Çok iyi başladık ama kötü bitirdik. Savunmada iyi oynadık. Ama hücumdaki performansımızdan son derece üzgünüm. Bugün çok daha iyi oynamayı bekliyordum. Ama bir türlü olmadı. Fakat bu basketbol; bazen böyle şeyler oluyor. İnşallah bundan sonra toparlanırız. Açık söylemek gerekirse şaşkın ve üzgünüm. Savunma için söylenecek bir şeyim yok. Fransa gibi kapasiteli bir takımı durdurduk. Ama hücumumuz gerçekten çok kötüydü. Açık söylemek gerekirse bu kadar kötü hücum etmeyi hiç beklemiyordum. Skor atamazsanız maç kazanmanız imkansız hale gelir. İyi bir başlangıçtan sonra neden bu kadar kötü hücum ettiğimize bir açıklama getirmek çok zor” dedi.

Olcay Çakır’ın maç sonu değerlendirmesi ise şöyle: “Bugün istediğimiz gibi oynayamadık. Ancak turnuva daha yeni başladı. Yarın bir maç daha var ve toparlanıp devam edeceğiz. Burada ülkemiz için mücadele etmeye geldik. Toparlanıp yolumuza bakacağız. Zorlu bir turnuvadayız. İstediğimiz gibi başlayamadık. Ama bu her şeyin sonu değil. Önümüzde daha çok mücadeleler var.”
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KADIN A MİLLİ TAKIM HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250