KSK’de yeni Şube Başkanı Cem Karas

Karşıyaka'da Basketbol Şube Başkanlığı'na Dr. Cem Karas getirildi.

KSK’de yeni Şube Başkanı Cem Karas

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı’nın da katılımıyla düzenlenen yemekte Basketbol Şubesi bir araya geldi. 2019-2020 sezonunda şube başkanlığı görevini yürüten Ahmet Eriş, yeni sezonda görevini Dr. Cem Karas’a devretti.

Eski Şube Başkanı Ahmet Eriş “2019-2020 sezonu çok güzel başlamıştı fakat corona yüzünden istediğimiz kupayı veya kupaları alamadık. Neticesinde hep birlikte güzel bir dönem geçirdik. Bundan sonra da ümidimiz 2020-2021 sezonunda bu kez COVID-19’a takılmadan bu süreci Cem başkanımızla birlikte nihayete erdirmektir. Cem kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum. Hepimiz için hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Yeni Şube Başkanı Dr. Cem Karas ise “Geçen sezon özellikle Avrupa’da ve ING Basketbol Süper Ligi’nde çok başarılı bir sezon geçirdik. Bu sezonki hedefimiz tabii ki sezonu kupalarla tamamlayabilmek. 2009 yılında basketbol şubesinde yer alarak başladığım ve farklı dönemlerde Ana Yönetim Kurulu üyeliği de dahil olmak üzere farklı görevlerde aldığım kulübümde, Ahmet Eriş’ten devraldığım şube başkanlığı görevini en iyi şekilde yerine getirmek gayesindeyim. Sadece sahada değil saha dışında da yenilikler getirmeye ve özellikle sağlığın çok önem kazandığı bu dönemde, yeni yapılanmalar için planlarımızı Turgay Büyükkarcı önderliğinde hep birlikte hayata geçirmek için çabalayacağız” dedi.
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER ING BASKETBOL SÜPER LİGİ HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250