Acer: Mersin Basketbol’un Süper Lig’e dönüşünü hep beraber yaşadığımız için çok mutluyuz

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi play-off şampiyonu Mersin Basketbol’un Başantrenörü Hakan Acer ve sporculardan Deniz Boz ile İlkay Maşa, tbf.org.tr aracılığı ile duygularını paylaştı.

Acer: Mersin Basketbol’un Süper Lig’e dönüşünü hep beraber yaşadığımız için çok mutluyuz

Hakan Acer: Çok zorlu bir seriyi geride bıraktık. İzmit Belediyespor çok önemli bir takım ve çok kuvvetli bir rakip. Bu sezon Federasyon Kupası’nın sahibi oldular ve ligde play-off finaline kadar yükseldiler. Son topa kadar pes etmeyerek ne kadar dirençli olduklarını gösterdiler. Ben bu zor süreci play-off şampiyonu olarak tamamladığımız için takımımı ve bu başarıda emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum. Tüm sezon bizim için çok anlamlı geçti, play-off maratonu da olabilecek en güzel şekilde bitti. Bilyoner.com KBSL’de mücadele edecek olmak büyük bir gurur. Mersin Basketbol’un Süper Lig’e dönüşünü hep beraber yaşadığımız için çok mutluyuz. Tüm basketbol camiasına ve Mersin’e hayırlı olsun. Bu başarıda en büyük payın oyuncularımıza ait olduğunun da altını çizmek isterim. Onlara sizin aracılığınız ile bir kere daha teşekkür ediyorum.

Deniz Boz: İzmit Belediyespor'u tebrik etmek istiyorum. Muazzam bir mücadele sergilediler. Çok zor bir seri oldu. Biz de bu noktaya kolay gelmedik. Güçlü ekiplerin var olduğu bu ligi, böylesine çekişmeli bir sezon sonunda şampiyon olarak bitirmek çok güzel. Takım arkadaşlarımı da kutluyorum.

İlkay Maşa: Play-off final serisindeki rakibimiz İzmit Belediyespor bu sezonun sürpriz takımı. Sezon içinde Federasyon Kupası'nı kazandılar. Rakibin dengesini bozan bir oyun sistemleri var. Biz onlar karşısında çok iyi oynadık. Rakibimiz de en iyi şekilde mücadele etti. Her iki takım için de çok zorlayıcı bir seri oldu. Hak ettik ve kazandık. Biz çok mutluyuz, rakibimizi de tebrik ediyorum. 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250