Site En Üstü 728x90 - 970x90 (TBF)

TKBL Federasyon Kupası başlıyor

Balıkesir’in Edremit ilçesinin ev sahipliğinde düzenlenecek Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda heyecan başlıyor.

TKBL Federasyon Kupası başlıyor

Edremit Spor Salonu ve Güre Spor Salonu’nun karşılaşmalara ev sahipliği yapacağı TKBL Federasyon Kupası’nda Edremit Bld. Güre Spor, Bornova Beckerspor, Mersin Üniversitesi, Yalova VİP Gençlik, Anadolu Üniversitesi, Elazığ İl Özel İdare, İstanbulgücü, Urla Bld. Edirnespor Basketbol, Mersin Kurtuluş, Ferko Ilgaz MR KBSK, İzmit Belediyespor, Kırçiçeği Bodrum Basketbol, Mersin Bşb. Gelişim, OGM Orman Gençlik, Nevşehir HBVÜ, T.E.D. Ankara Kolejliler, Çankaya Üniversitesi, Orduspor, Samsun 55 Gençlik takımları mücadele edecek.

A Grubu
Edremit Bld. Güre Spor 
Bornova Beckerspor
Mersin Üniversitesi
Yalova VİP Gençlik
Anadolu Üniversitesi

B Grubu
Elazığ İl Özel İdare
İstanbulgücü
Urla Bld.
Edirnespor Basketbol
Mersin Kurtuluş

C Grubu 
Ferko Ilgaz MR KBSK
İzmit Belediyespor
Kırçiçeği Bodrum Basketbol
Mersin Bşb. Gelişim
OGM Orman Gençlik

D Grubu
Nevşehir HBVÜ
T.E.D. Ankara Kolejliler
Çankaya Üniversitesi
Orduspor
Samsun 55 Gençlik

Maç Programı

27.09.2016 
13:00    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK - BORNOVA BECKERSPOR
14:00    OGM ORMAN GENÇLİK - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM
15:00    YALOVA VİP GENÇLİK - MERSİN ÜNİVERSİTESİ
16:00    KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL - KASTAMONU BASKETBOL SK
17:00    KURTULUŞ SPOR - İSTANBULGÜCÜ
18:00    T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK
19:00    URLA BELEDİYESİ - EDİRNE SPOR
20:00    NEVŞEHİR HBVÜ. - 55 GSK
28.09.2016 
13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK
14:00    KASTAMONU BASKETBOL SK - OGM ORMAN GENÇLİK
15:00    BORNOVA BECKERSPOR - EDREMİT BLD. GÜRESPOR
16:00    İZMİT BELEDİYESPOR - KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL
17:00    EDİRNE SPOR - KURTULUŞ SPOR
18:00    ORDUSPOR - T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
19:00    İSTANBULGÜCÜ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
20:00    ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK - NEVŞEHİR HBVÜ.
29.09.2016 
13:00    YALOVA VİP GENÇLİK - EDREMİT BLD. GÜRESPOR
14:00    OGM ORMAN GENÇLİK - KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL
15:00    MERSİN ÜNİVERSİTESİ - BORNOVA BECKERSPOR
16:00    MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM - İZMİT BELEDİYESPOR
17:00    URLA BELEDİYESİ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
18:00    T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER - 55 GSK
19:00    EDİRNE SPOR - İSTANBULGÜCÜ
20:00    ORDUSPOR - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK
1.10.2016 
13:00    EDREMİT BLD. GÜRESPOR - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK
14:00    İZMİT BELEDİYESPOR - OGM ORMAN GENÇLİK
15:00    BORNOVA BECKERSPOR - YALOVA VİP GENÇLİK
16:00    MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM - KASTAMONU BASKETBOL SK
17:00    ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - KURTULUŞ SPOR
18:00    NEVŞEHİR HBVÜ. - T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
19:00    İSTANBULGÜCÜ - URLA BELEDİYESİ
20:00    ORDUSPOR - 55 GSK
2.10.2016 
13:00    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK - YALOVA VİP GENÇLİK
14:00    MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GELİŞİM - KIRÇEÇEĞİ BODRUM BASKETBOL
15:00    MERSİN ÜNİVERSİTESİ - EDREMİT BLD. GÜRESPOR
16:00    KASTAMONU BASKETBOL SK - İZMİT BELEDİYESPOR
17:00    KURTULUŞ SPOR - URLA BELEDİYESİ
18:00    ORDUSPOR - NEVŞEHİR HBVÜ.
19:00    EDİRNE SPOR - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
20:00    55 GSK - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK




HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TKBL FEDERASYON KUPASI HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x250 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250