Banvit - Sidigas Avellino 96-88
CEZ Nymburk - Hapeol Babnk Yahav Jerusalem 80-111
Promitheas Patras - SIG Strasbourg 77-64
MHP Riesen Ludwigsburg - Ventspils 81-99
UCAM Murcia - Antvil 78-70
Le Mans - Nizhny Novgorod 89-74
Umana Reyer Venezia - Telekom Basktes Bonn 69-73
Filou Oostende - medi Bayreuth 82-62
Neptunas Klaipeda - Petrol Olimpija 82-74
PAOK - Opava 93-43
Fribourg Olympic - Nanterre 72 81-92
UNET Holon - Iberostar Tenerife 77-88
Brose Bamberg - Telenet Giants Antwerp 82-78
Montakit Fuenlabrada - AEK 82-90
JDA Dijon - Lietkabelis 99-91
Segafredo Virtus Bologna - Beşiktaş Sompo Japan 70-71
S | A GRUBU | O | G | M | Puan |
1 | UCAM Murcia * | 12 | 11 | 1 | 23 |
2 | Banvit * | 12 | 8 | 4 | 20 |
3 | Sidigas Avellino | 12 | 7 | 5 | 19 |
4 | Le Mans | 12 | 5 | 7 | 17 |
5 | Nizhny Novgorod | 12 | 5 | 7 | 17 |
6 | Ventspils | 12 | 5 | 7 | 17 |
7 | Anwil | 12 | 4 | 8 | 16 |
8 | MHP Riesen Ludwigsburg | 12 | 3 | 9 | 15 |
S | B GRUBU | O | G | M | Puan |
1 | Iberostar Tenerife * | 12 | 10 | 2 | 22 |
2 | Umana Reyer Venezia | 12 | 8 | 4 | 20 |
3 | PAOK | 12 | 7 | 5 | 19 |
4 | UNET Holon | 12 | 7 | 5 | 19 |
5 | Nanterre 92 | 12 | 7 | 5 | 19 |
6 | Telekom Baskets Bonn | 12 | 5 | 7 | 17 |
7 | Fribourg Olympic | 12 | 3 | 9 | 15 |
8 | Opava | 12 | 1 | 11 | 13 |
S | C GRUBU | O | G | M | Puan |
1 | AEK * | 12 | 10 | 2 | 22 |
2 | Hapoel Bank Yahav Jerusalem * | 12 | 10 | 2 | 22 |
3 | Brose Bamberg * | 12 | 8 | 4 | 20 |
4 | Telenet Giants Antwerp | 12 | 6 | 6 | 18 |
5 | Lietkabelis | 12 | 4 | 8 | 16 |
6 | JDA Dijon | 12 | 4 | 8 | 16 |
7 | CEZ Nymburk | 12 | 3 | 9 | 15 |
8 | Montakit Fuenlabrada | 12 | 3 | 9 | 15 |
S | D GRUBU | O | G | M | Puan |
1 | Segafredo Virtus Bologna * | 12 | 9 | 3 | 21 |
2 | Promitheas Patras | 12 | 8 | 4 | 20 |
3 | Besiktas Sompo Japan | 12 | 7 | 5 | 19 |
4 | Filou Oostende | 12 | 7 | 5 | 19 |
5 | Neptunas Klaipeda | 12 | 6 | 6 | 18 |
6 | SIG Strasbourg | 12 | 6 | 6 | 18 |
7 | medi Bayreuth | 12 | 4 | 8 | 16 |
8 | Petrol Olimpija | 12 | 1 | 11 | 13 |