Melih Mahmutoğlu'nun babası konuştu: O anlık duygusallığımızdan kaynaklandı

Melih Mahmutoğlu'nun babası Mithat Mahmutoğlu önemli açıklamalar yaptı.

Melih Mahmutoğlu'nun babası konuştu: O anlık duygusallığımızdan kaynaklandı

Hürriyet Gazetesi Basketbol Muhabiri Fatih Saboviç’e konuşan Ataman, Banvit-Fenerbahçe maçında Obradovic’le yaşadığı olay sonrası, Melih Mahmutoğlu’nun Efes’e teklif edildiğini ancak kendisinin bunu reddettiğini söyledi.

Olayların merkezinde yer alan Melih’in babası Mithat Mahmutoğlu da, Hürriyet’e konuştu. İşte baba Mahmutoğlu’nun çarpıcı sözleri...

Banvit karşılaşmasını eşimle birlikte izliyorduk. Tokat olayı olunca eşim ağlamaya başladı. Bir baba olarak reaksiyon gösterdim. Nejat Sayman’ın Facebook hesabına o mesajları yazdım.

Sonra bu mesajın yanlış olduğunu düşündüm ve sildim. Ama bir Galatasaray taraftarı görüntüsünü alıp, Ataman’a göndermiş. Melih’in annesi üzülmese o mesajı atmazdım. O anlık duygusallığımızdan kaynaklandı. Bir baba olarak bunu ifade etme gereği duydum.

Obradovic ile çok eskiden tanışırım. Ortak dostlarımız var. Keşke o hareketi yapmasaydı. Melih eski Efes’li olduğu için o gece bazı kişiler aradı. Bazı konuşmalar oldu. Konuşmalar başka tarafa çekildi. Tabii ki profesyonel yaşam. Ama Melih bu takımın kaptanıdır. Melih, bu takımın kaptanı olarak tokat olayının olduğu gece herhangi bir sorun olmadığını açıklamak istedi. Sonra o açıklama bir şekilde gerçekleşmedi. O gece açıklamayı yapsaydı, bu konu bu kadar uzamazdı. Bir baba oğul gibi çözülürdü.
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250