23-05-2018 GENEL

Anadolu Basketbol Birliği Basketbol Çalıştayı düzenledi

Basketbola emek veren Türkiye’deki amatör kulüpleri, basketbol antrenörlerini ve ilgili insanları bir çatı altında toplayarak dostluk ve dayanışma içerisinde birlikte hareket edebilmeyi amaçlamak üzere kurulan “Anadolu Basketbol Birliği” Özdere’de “Basketbol Çalıştayı” düzenledi.

Anadolu Basketbol Birliği Basketbol Çalıştayı düzenledi

Birliğin kurucusu Cem Çağal bu konuda şu açıklamayı yaptı: “Başlangıçta Sosyal Medya da kurduğumuz bu platform, Basketbola emek veren Amatör kulüpleri, Antrenörleri ve İlgili insanları bir çatı altında toplayarak dostluk ve dayanışma içerisinde birlikte hareket edebilmeyi amaçlamaktadır.

Ülkemizin her köşesinde faaliyet gösteren yüzlerce amatör kulübün, emekçi antrenörlerin yaşadığı sorun, şikâyet ve ihtiyaçlarını dinlemek ve bu çalışma toplantılarından çıkacak sonuçları ve çözüm önerilerini İlgili mercilere iletmek üzere 2 günlük bir Çalıştay planladık.

Bu programa Türkiye‘de basketbol branşının gelişmesine katkı veren, üreten herkes katılım gösterebilir.”

Çalıştay 30-31 Mayıs tarihlerinde Özdere Maxima Paradise Otelde yapılacak.  Her şey dahil konaklama ücreti iki kişilik odalarda kişi başı 125 TL., 2 kişilik odada tek kişi kalınması halinde 175 TL. Birlik yetkilileri, otel rezervasyonu için sorumlusu İlknur Hanım’ı (0-256) 618 15 21 arayabilirsiniz.
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GENEL HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250