23-06-2018 GENEL

11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri tamamlandı

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 2005 yılından bu yana organize edilen 11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nde üçüncü gün eğitiminin ardından tamamlandı.

11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri tamamlandı

Üç gün süren 11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin üçüncü ve son günün ilk oturumunda; Fenerbahçe Doğuş Yardımcı Antrenörü Erdem Can, ‘Yardımcı Antrenörün Görevleri, maç stratejisinde hazırlıklar ve başantrenör ile iletişim’ konulu oturum gerçekleştirildi. Seminerin ikinci oturumunda ise Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, ‘Fenerbahçe Doğuş Hücum Sisteminde Pick & Roll, Spacing ve Özel Oyunlar & Soru – Cevap’ konularındaki bilgi aktarımı üzerine eğitim verdi.

980’i Türk, 50’den fazla yabancı toplamda 1000’nin üzerinde antrenörün akredite olduğu 11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nde Lübnan, Ürdün, Cezayir, Fas, Tunus, İran, Mozambik, Bulgaristan, Makedonya, Romanya, Kosova ve İsviçre gibi 12 farkı ülkeden antrenör ağırlandı. Acıbadem Grup, Kuzeyden Su, Mercedes-Benz, Ribaund Dergisi ve Voonka’nın sponsorluğunda gerçekleştirilen 11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri, basketbolun liderlerine ev sahipliği yaptı.

 

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GENEL HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250